Deska elewacyjna
Ekologiczne domy drewniane

Ze swiata architektury – Komenda Miejska Policji w Lleida / Mestura Arquitectes

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Jordi Clariana Architekci: Mestura Arquitectes Lokalizacja: Lleida, Hiszpania Rok wydania: 2010 Zdjęcia: Jordi Clariana, David Capellas, Francesco Soppelsa + 16 Obszar projektu: 5 293,93 m2 Budżet:.
8 989 212,35 Promotor: Edificio PGU Lleida SA Propozycja objętościowa odpowiada potrzebom miejskim poprzez pojedynczy korpus w kształcie litery U wokół dziedzińca, który wychodzi na zadbane tereny chronione od ulicy Salmeron.
Budynek jest ustawiony zgodnie z trasami ulicznymi wokół Starego Katedry i ulicy Pallars, w celu zwolnienia miejsca w obszarze głównego dostępu od skrzyżowania Prat de la Riba.
Salmeron.
Jest tu duży, chroniony obszar zielony, stanowiący kontrapunkt budynku, a jednocześnie działający jako wizualne odniesienie z wewnętrznego dziedzińca.
Sąd ten określa i określa priorytety różnych zastosowań w centrum, a jednocześnie wypełnia wszystkie pomieszczenia światłem.
Ogólny wygląd to zwarta bryła z kamiennym wykończeniem ścian zewnętrznych, wysoko nad ziemią betonową podstawą, ale także lekka i przezroczysta, gdzie konieczne jest otwarcie, zewnętrzne obszary dostępu i uwagi jako fasady, które otwierają się na dziedziniec.
.
Jordi Clariana Plan 01
[więcej w: mrówka aleksandrów, bricoman wilanow, olx olkusz ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kotłownia gazowa wymagania mrówka aleksandrów olx olkusz