Deska elewacyjna
Ekologiczne domy drewniane

Budownictwo wczoraj i dzis : Wywiady AD: Standard

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Będąc w Los Angeles mieliśmy okazję odwiedzić Standard, małą firmę zajmującą się projektami mieszkaniowymi i handlowymi.
Odwiedziliśmy ich domek na drzewie, który pojawił się wcześniej w AD, gdzie mogłem przekonać się o minimalizmie w ich pracach.
Prosta praca, ale z dużą ilością dobrze wykonanych detali i przestrzeni zaprojektowanych, by czerpać korzyści z widoków i cienia drzewa.
Praktyka została założona w 1996 r.
Przez Jeffreya Allsbrook (M Arch USC, studia w Städelschule w Frankurt, Niemcy oraz w Berlage Institute w Amsterdamie) i Silvię Kuhle (Architect Technische Universität Darmstadt, Niemcy, M Arch Columbia University).
Zrealizowane projekty obejmują obszary mieszkalne, handlowe, edukacyjne, biurowe i produkcyjne dla różnorodnej klienteli artystów, pisarzy, filmowców, projektantów ubrań, pedagogów i przedsiębiorców w Kalifornii, Nowym Jorku, Las Vegas, Paryżu i Meksyku.
Podczas gdy standard wciąż się rozwija, jego partnerzy domagają się zachowania praktyki, która jest rygorystyczna i uważna.
Bezpośrednia dostępność i stały dialog między klientami a partnerami firmy są postrzegane jako niezbędne dla powodzenia projektu.
To była bardzo dobra rozmowa i bardzo spodobał mi się jej punkt widzenia na główny aspekt zawodu: klienci.
[przypisy: izolacja dachu płaskiego, budowle renesansu, follixin ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: budowle renesansu follixin izolacja dachu płaskiego