Deska elewacyjna
Ekologiczne domy drewniane

Budownictwo i architektura : Tina Manis Associates wybrani do zaprojektowania Art Fund Pavillion

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Pawilon będzie początkowo pokazywany jako część wystawy Tent London na London Design Festival 2009, a następnie jako miejsce letniego pawilonu i galerii.
Konstrukcja ma zostać skonstruowana i zbudowana przez Facit i sfinansowana ze 100.000 Art Fund Prize for the Lightbox Museum 2008.
Więcej zdjęć i opis architekta po przerwie.
Podejście projektowe do projektu było odpowiedzią na wymagania programu: złożona interakcja z dziełami sztuki, intymność dyskursu i inkluzywność spotkań towarzyskich, poprzez otwarcie i podniesienie tego, co byłoby typowym.
Pudełkiem sztuki.
w dynamiczny i interaktywny kontener artystyczny.
Poprzez prostą strategię do.
Podziału.
jedną płaszczyznę podłogi w szeregu ramp, powstała nowa topografia wnętrza, która służy również jako główny wzór strukturalny.
dla budynku.
Wzór jest odzwierciedlony w płaszczyźnie sufitu, zorientowany na dwa kluczowe wejścia witryny Lightbox, a następnie odwrócony, aby utworzyć wzajemną serię płaszczyzn na suficie.
Powstała struktura angażuje publiczność poprzez różnorodne perspektywy i doświadczenia, od krążenia na platformach na różnych poziomach po fanów światła, które pozwalają widzom patrzeć z zewnątrz i na odwrót.
Ten język budowania ma na celu wywołać pewną znajomość, pozwalającą zrozumieć i zaangażować się w pawilon sztuki na najbardziej podstawowym i instynktownym poziomie.
[podobne: bricoman wilanow, olx ostrów mazowiecka, odstąpienie od umowy allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: kotłownia gazowa wymagania odstąpienie od umowy allegro olx ostrów mazowiecka