Deska elewacyjna
Ekologiczne domy drewniane

Budownictwo i architektura : Moodwall / Studio Klink and Urban Alliance

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Kolektyw architektury medialnej Urban Alliance ukończył niedawno Moodwall: 24-metrową interaktywną instalację świetlną w Amsterdamie.
Moodwall znajduje się w tunelu dla pieszych i współdziała z przechodzącymi ludźmi, poprawiając atmosferę w tunelu i sprawiając, że ludzie są szczęśliwi i czują się mniej niebezpieczni.
Interaktywna tapeta miejska zbudowana jest z około 2500 diod za półprzezroczystą ścianą żebrowaną.
Krzywe w ścianie sprawiają, że jest ona mniej odpowiednia dla przeszczepów i poprawia widoczność zawartości bocznej.
Rozdzielczość jest rozciągnięta w poziomie, dzięki czemu obrazy na ekranie są lepsze dla strony, więc ludzie są zachęcani do oglądania ekranu z zewnątrz tunelu.
Dzięki temu tunel nie stanie się miejscem do spędzania czasu.
The Moodwall to projekt pilotażowy na 70-metrową propozycję ściennej konstrukcji medialnej autorstwa Urban Alliance (we współpracy z Daan Hartoog), która wygrała konkurs na pomysły na ulepszenie publicznej przestrzeni społecznego niebezpiecznego obszaru Amsterdam Bijlmer.
Urban Alliance to współpraca: Studio Klink (architektura i design) Oświetlenie (interaktywne oświetlenie i treści wideo) Cube (budynek i rozwój) The Moodwall został zaprojektowany przez Jaspera Klinkhamera (Studio Klink) we współpracy z Remco Wilcke (Cube), który był również odpowiedzialny za budowę.
Treść została opracowana przez Hansa van Heldena i Matthijsa dziesięć Berge of Illuminate we współpracy z artystą Matthiasem Oostrikiem i studentami holenderskiej akademii sztuki HKU.
Obrazy autorstwa Thomasa Annesona i Roela van Lanena
[hasła pokrewne: olx żory, bricoman wilanów, wiata garażowa przyścienna ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bricoman wilanów olx żory wiata garażowa przyścienna