Deska elewacyjna
Ekologiczne domy drewniane

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Pool Houses Część I

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Chyba nie ma nic lepszego do odpoczynku i relaksu po długim tygodniu niż basen.
Zabawne i odświeżające domy z basenem są po prostu świetne.
Dom w Jardin del Sol / Corona y P.
Amaral Arquitectos Podstawową ideą projektu jest umiejscowienie monolitycznego betonu i szklanej przestrzeni nad drewnianą platformą usytuowaną na skraju urwiska, aby móc podziwiać niesamowity widok na 300 metrów klif, długa na 1000 m plaża z czarnym piaskiem, góra Teide i całe północne wybrzeże wyspy Teneryfy.
Sypialnia i pomieszczenia usługowe znajdują się w jednokolorowej prostokątnej objętości, która wchodzi w podwójną dużą objętość zawierającą pokój dzienny (czytaj dalej.) Ocho al Cubo House / Sebastian Irarrazaval Sebastian Irarrazaval przysłał nam ten betonowy dom, położony na terenie kompleksu w chilejska wiejska strona obok plaży, z domami z najlepszych chilijskich architektów o nazwie 8 al Cubo.
Dom ma być zamieszkany w weekendy; specjalne okazje, kiedy osoby z jednej strony zamieszkują przestrzeń przez długi czas, az drugiej strony zamieszkują przestrzeń w nieformalny i bardziej rozproszony sposób (czytaj więcej.) Osler House / Marcio Kogan Przed wejściem do Oslera Dom, znajdujący się w Brasilii, jest panelem płytek autorstwa artysty Athos Bulc.
O, zaprojektowanego specjalnie do tego muru.
Dziesiątki budynków w Brasilii mają panele Athosa, a wśród nich są: Planalto Palace, Itamaraty i Teatr Narodowy, wszystkie przez Niemeyera.
Płytki modułowe artysty są wyjątkową cechą wkomponowaną w nowoczesną architekturę współczesnego miasta (czytaj więcej.) + 5 Rota House / Manuel Oca.
A Arquitectos Ten projekt rozważa renowację starego domu, w którym klient chciał basen.
Rezultat jest niesamowity, z pionową przestrzenią, która przenosi światło dzienne w przestrzeń wewnętrzną, kończąc na basenie na pierwszym poziomie.
Znany.
Dame of theatre ., samotny, 65 lat, którego marzeniem było mieć basen w domu, zleca nam remont ciemnego mieszkania (czytaj więcej.) Dom Couran Point / Arkhefield Główni kierowcy za budynkiem maksymalizowano przestrzeń i prywatność, chroniąc przed dominującym południowo-wschodnim wiatrem / frontem pogodowym i tworząc prosty, nie wymagający konserwacji, zrównoważony tryb życia, który można było cieszyć przez cały rok.
Izolacja miejsca i surowe warunki klimatyczne na wyspie są widoczne w prostocie konstrukcji, wyborze podstawowych materiałów o niskim stopniu konserwacji (czytaj więcej.)
[podobne: izolacja dachu płaskiego, mrówka biłgoraj, mrówka aleksandrów ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: izolacja dachu płaskiego mrówka aleksandrów mrówka biłgoraj