Deska elewacyjna
Ekologiczne domy drewniane

Budownictwo i architektura : AD Round Up: Dorte Mandrup

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Dorte Mandrup Arkitekter to duńska firma architektoniczna o ogromnej różnorodności w swoich projektach.
Od centrum dziennego, przez altanę, wieżę ciśnień i centrum sportowe, przynosimy wcześniej projekty z udziałem Dorte Mandrup.
Centrum opieki dziennej Centrum dziennej opieki znajduje się w dzielnicy mieszkalnej, która została rozparcelowana w latach 1857-72.
Terytorium to zielona oaza w gęsto zbudowanej dzielnicy Kopenhagi.
Mieszkańcy włoskiej inspiracji mają wysoką jakość architektoniczną.
Dzielnica została zbudowana dla bogatych mieszkańców Kopenhagi, w tym wielu uznanych artystów tamtych czasów.
Strona jest wąska i raczej długa (czytaj więcej.) Read-Nest Mierząca zaledwie 10 m2, Read-Nest jest małą prefabrykowaną strukturą zaprojektowaną do siedzenia w krajobrazie jak architektoniczna głupota.
Dzięki elastyczności zarówno w sytuacji, jak i użytkowaniu, właściciel może umieścić Read-Nest w miejscu, w którym czuje, że najlepiej odpowiada jego potrzebom, zarówno na naukę, relaks, jak i na jedno i drugie.
Zewnętrzna część jest wyłożona pionowymi listwami z naturalnego drewna olejkowego, które są zaprojektowane do interakcji (czytaj więcej.) Summerhouse in J.
Rlunde Siedząc w środku powiększającego się krajobrazu, altana jest mieszkaniem na otwartym planie, pozwalającym mieszkańcom i jego goście mogą doświadczyć nieustannego środowiska naturalnego.
Wyniesione nad ziemią betonowymi filarami, dom rozciąga się nad pochyłym terenem z wewnętrznymi pomieszczeniami i tarasami odfiltrowanymi z zewnętrznego krajobrazu za pomocą ruchomych ekranów tkanin rozciągających się wzdłuż obwodu (czytaj więcej.) + 5 Jaegersborg Wieża ciśnień Dorte Mandrup Arkitekter ApS wygrał w 2004 r.
konkurs na przekształcenie wieżowca J.
gersborg w Kopenhadze, w Danii, w budynek wielofunkcyjny.
Na wyższych piętrach domy studenckie wyznaczają obwód istniejącej struktury.
Każda jednostka jest wyrażona przez wystający kryształopodobny dodatek, który wpuszcza światło dzienne do mieszkania, i oferuje niezakłócony widok na otaczający krajobraz (czytaj więcej.) Centrum Sportu i Kultury Najbardziej charakterystyczną cechą schematów jest duża półprzezroczysta membrana, która rozciąga się pomiędzy arena centrum sportu i kultury oraz cztery charakterystyczne ściany końcowe sąsiedniego systemu mieszkalnictwa.
Konstrukcja budynku składa się ze stali i drewna pokrytego opalizującymi płytami z poliwęglanu o niskiej wartości współczynnika U.
Ta półprzezroczysta pokrywa zapewnia doskonałe warunki dzienne (czytaj więcej.)
[więcej w: olx żory, mrówka baseny, allegro pl logowanie ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: allegro pl logowanie mrówka baseny olx żory