Deska elewacyjna
Ekologiczne domy drewniane

Architektura: Festiwal Filmowy Architektura i Design

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Life Architecturally, 2011; Reżyser, Britt Arthur Ponad dwadzieścia pięć filmów z jedenastu krajów, programy publiczne i architektoniczna podróż po Dolnym Manhattanie, czwarty sezon Festiwalu Architektury i Designu odbędzie się w dniach 18-21 października.
Wracając do Tribeca Cinemas w Nowym Jorku, filmy z tegorocznego Festiwalu uwzględniają szereg tematów, w tym współczesnych i historycznych architektów wizjonerskich, kreatywny proces projektowania, architekturę jako emisariusza kulturalnego, tworzenie High Line i modernistyczną architektura na Wschodnim i Zachodnim Wybrzeżu, między innymi.
Festiwal obejmuje dwie światowe premiery, dwie amerykańskie premiery oraz wiele filmów pokazywanych w Nowym Jorku po raz pierwszy.
Bilety trafią do sprzedaży października.
Więcej informacji po przerwie.
Założyciel i dyrektor festiwalu Kyle Bergman stwierdza: Istnieje naturalne powiązanie między filmem i architekturą: Projektowanie budynku i tworzenie filmu wymagają równowagi pomiędzy sztuką i nauką, opowiadają historie i obie są dziełem miłości.
Co więcej, zdolność filmu do przenoszenia trójwymiarowej przestrzeni i obiektów sprawia, że jest to idealna forma do eksploracji architektury i designu.
Festiwal Architektury i Wzornictwa 2012 rozpoczyna się światową premierą Design is One: Lella & Massimo Vignelli, retrospektywą pracy i relacji tych dwóch przełomowych postaci w reżyserii Roberto Guerry i Kathy Brew.
Podczas premiery festiwal ekranizuje amerykańską premierę 16 akrów w reżyserii Richarda Hankina.
Zaprezentowany we współpracy z Miejskim Towarzystwem Artystycznym film, który opowiada dramatyczną historię rozwoju planów odbudowy strony World Trade Center, zostanie pokazany w sali Allena w Time Warner Center na Manhattanie.
Będzie również pokazywany w Tribeca Cinemas w piątek, 19 października i niedziela, 21 października.
Filmy festiwalowe, pokazywane w obu kinach w Tribeca Cinemas, są zorganizowane w programy trwające około 90 minut.
Większość programów będzie wyświetlana dwukrotnie podczas Festiwalu, a wiele z nich będzie poprzedzonych dyskusjami z filmowcami i innymi.
Ogólne bilety wstępu na program wynoszą 14 USD; Członkowie AIA 11 USD; uczniowie z ważnym dowodem osobistym 8 USD.
Od października bilety można kupić w biurze Tribeca Cinemas Box przy 54 Varick Street, a także w Internecie.
[patrz też: panele allegro, ciśnienie w sieci wodociągowej, kuchnie indukcyjne opinie ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: ciśnienie w sieci wodociągowej kuchnie indukcyjne opinie panele allegro