Deska elewacyjna
Ekologiczne domy drewniane

Architektura: Almere z MVRDV wybranym dla Floriade 2022!

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

MVRDV Dziś firma Nederlandse Tuinbouwraad (NTR) ogłosiła miasto Almere, wraz z projektowaną przez MVRDV propozycją, zwycięzcą prestiżowego światowego targu ogrodniczego Floriade 2022.
Wydarzenie odbywa się raz na dziesięć lat w Holandii i jest obecnie kończąc na Venlo.
Plan MVRDV dla Almere nie jest tymczasowym miejscem wystawienniczym, ale trwałym zielonym Cité Idéale, stanowiącym przedłużenie istniejącego centrum miasta.
Miejsce nabrzeża naprzeciwko centrum miasta powstanie jako tętniąca życiem nowa dzielnica miejska, a także gigantyczna biblioteka roślinna, która pozostanie poza wystawą.
Ambicją jest stworzenie 300% bardziej ekologicznej wystawy niż obecnie, zarówno ekologicznie, jak i ekologicznie: każdy program na miejscu zostanie połączony z roślinami, które stworzą programowe niespodzianki, innowacje i ekologię.
W tym samym czasie strona będzie z ogromnym programem, takim jak uniwersytet, hotel, marina, biura i domy bardziej miejskie niż jakakolwiek inna Floriade wcześniej, jest wzorcowym zielonym miastem.
Kontynuuj po przerwie, aby uzyskać więcej! Winy Maas omawia plan: Marzymy o tworzeniu zielonych miast.
Miasto dosłownie zielone i ekologiczne.
Miasto, które produkuje żywność i energię, oczyszcza wodę, przetwarza odpady i utrzymuje wielką różnorodność biologiczną.
Miasto, które może być nawet autarkiczne: symbiotyczny świat ludzi, roślin i zwierząt.
Czy ta symbioza między miastem a wsią może stanowić istotną argumentację dla globalnych problemów dotyczących urbanizacji i konsumpcji.
Czy w ciągu następnych dziesięciu lat zdamy sobie sprawę, że jest to przykład.
Zielony.
miasto, które realizuje tę syntezę.
Czy może to być Floriade 2022.
.
MVRDV Almere z MVRDV wygrał rywalizację o Boskoop z OMA / Rem Koolhaas, Groningen z West 8 i Amsterdam Bijlmer z MTD Landscape Architect.
.
MVRDV.
MVRDV.
MVRDV.
MVRDV Dowiedz się więcej szczegółów na temat zwycięskiej propozycji z naszym poprzednim obszarem: Propozycja Floriade 2022 dotycząca Almere / MVRDV.
[podobne: olx jawor, allegro pl logowanie, kuchnie indukcyjne opinie ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: allegro pl logowanie kuchnie indukcyjne opinie olx jawor