Deska elewacyjna
Ekologiczne domy drewniane

Architektura 21szego wieku : NBBJ przedstawia projekt Pauley Pavilion UCLA

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

NBBJ NBBJ właśnie ujawnił swój najnowszy projekt Pauley Pavilion w UCLA, który ma się rozpocząć w lutym 2010 r.
I zostać ukończony na sezon koszykówki 2012-2013.
Po decyzji UCLA o renowacji istniejącego pawilonu ze względu na jego silną wartość sentymentalną, projekt NBBJ obejmuje nowe przestrzenie lobby i konwojowe, a także nowe udogodnienia dla sportowców i dodatkowe miejsca siedzące dla fanów.
Opis projektu i więcej zdjęć po przerwie.
W projekcie NBBJ wykorzystano ekspansję poniżej stopnia do pomieszczenia dla sportowej szafki i sal treningowych, a zewnętrzna część została poszerzona o trzy odrębne hale zapewniające zwiększoną powierzchnię obiegową i miejsce na prezentację historii UCLA Athletic.
NBBJ skupił się na zmianie ustawienia siedzeń w głównej misie, aby wyeliminować wszelkie istniejące przeszkody i przybliżyć kibiców do akcji na boisku.
Nasz projekt uwzględnia historyczne znaczenie Pauley, zarówno jako budynku wielofunkcyjnego, jak i lekkoatletycznego.
Podeszliśmy do wyzwania przekształcenia Pauley Pavilion w sposób, który celebruje tradycję budynku i programów Athletic UCLA, zachowuje swoje uniwersalne zastosowanie , odpowiada na jej rzeczywiste potrzeby i nadaje strukturze nową, przyszłościową tożsamość, która aktywnie angażuje się w kampusie.
powiedział Scott Hunter, AIA Principal-in-Charge z NBBJ.
Projekt NBBJ z powodzeniem zapewnia sportowcom UCLA najnowocześniejszy sprzęt treningowy oraz atmosferę, która pozwala zarówno fanom, jak i graczom objąć Bruinsa.
sąd domowy.
Partner projektowy Jonathan Ward, dodaje AIA, Ten projekt stanowi wyraźne oświadczenie o ponownym użyciu i odnawianiu starszych obiektów; ponieważ projekt ma na celu uzyskanie certyfikatu LEED Silver.
Poprzez twórcze i pełne szacunku zrozumienie możliwości, dzięki czemu Pauley stanie się ikoną, będziemy mogli odpowiedzieć na obecne i przyszłe potrzeby związane z UCLA przez następne 45 lat.
[podobne: bricoman wilanow, budowle renesansu, olx olkusz ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: budowle renesansu kotłownia gazowa wymagania olx olkusz