Deska elewacyjna
Ekologiczne domy drewniane

Architektura 21szego wieku : Imagining Recovery ogłasza zwycięzców

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Kilka miesięcy temu Graduate School of Architecture na Columbia University zorganizowało otwarty konkurs międzynarodowych pomysłów na projekty.
Konkurs Imagining Recovery, który zbiegał się z pierwszym 100-dniowym prezydenturą Obamy, poprosił uczestników o wyobrazenie sobie, jak może wyglądać odzyskiwanie i uzupełnienie map, wykresów i wykresów Recovery.gov obrazami przeżytych doświadczeń, zgodnie z zapowiedzią na AD .
Zgłoszenia otrzymano z 25 różnych krajów, a 13 maja wyróżnione jury wybrało dziesięć projektów do uznania i tych, z których tylko trzy otrzymały nagrodę.
Zwycięzcy projektów po przerwie.
Jury konkursu wybrało Jill Stoner & Marie Sorensen, Benjamin Loeffler & Kathryn Spurr oraz David Ruperti i Andrew Miller jako zwycięzcy nagrody Imagining Recovery.
Pozostały wybór jury obejmował Leor Lovinger, Sharif Khalje, Gwendolyn MacFarland, David de Cespedes, Will Robinette, Zachary Colbert i Daniel Kidd oraz Matthew Lutz i Nicole Koltick.
Po konkursie, zbiorowa publikacja i wideo-wystawa zostanie rozdystrybuowana w Nowym Jorku, Paryżu, Pekinie i Ammanie, a także w Internecie.
Zwycięzcy zostaną opublikowani w Volume Magazine i otrzymają nagrodę pieniężną.
Zdjęcia z całego jury zostaną wkrótce opublikowane na stronie Imagining Recovery.
Stoner & Sorensen Stoner & Sorensen Loeffler & Spurr Loeffler & Spurr Ruperti & Miller Ruperti & Miller
[hasła pokrewne: budowle renesansowe, olx ostrów mazowiecka, panele allegro ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: budowle renesansowe olx ostrów mazowiecka panele allegro